Opinie o Nas

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 50m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 50m

18,82

Verfügbarkeit: 0
Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 10m

10,37

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 1m

8,25

Auto programujący przedwzmacniacz SmartAMP Johansson KIT7474L2 (5G)
Johansson

Auto programujący przedwzmacniacz SmartAMP Johansson KIT7474L2 (5G)

Inteligentny opatentowany system SmartAmp to autoprogramujący przedwzmacniacz masztowy sygnałów naziemnych, 4x uniwersalne wejścia sygnału UHF/VHF, FILTR 4G, 5G.

118,23

Inteligentny wzmacniacz masztowy SmartAMP Johansson KIT7473L2 (5G)
Johansson

Inteligentny wzmacniacz masztowy SmartAMP Johansson KIT7473L2 (5G)

Inteligentny opatentowany system SmartAmp to automatycznie programujący przedwzmacniacz masztowy sygnałów naziemnych, 3x uniwersalne wejścia sygnału UHF/VHF, FILTR 4G, 5G

107,65

Wzmacniacz masztowy 2x UHF+VHF Johansson 7412 LTE (5G)
Johansson

Wzmacniacz masztowy 2x UHF+VHF Johansson 7412 LTE (5G)

Wzmacniacz masztowy sygnału naziemnego służy do wzmocnienia i z sumowania sygnałów z trzech anten naziemnych (VHF i dwóch UHF) do jednego przewodu. Urządzenie posiada wbudowany filtr KTE (5G). Zakres wzmocnienia UHF (21-48 LTE 5G) 12-32dB i VHF 5-23dB

24,30

Wzmacniacz masztowy UHF+VHF Johansson 7411 LTE (5G)
Johansson

Wzmacniacz masztowy UHF+VHF Johansson 7411 LTE (5G)

Wzmacniacz masztowy sygnału naziemnego służy do wzmocnienia i z sumowania sygnałów z dwóch anten naziemnych (VHF i UHF) do jednego przewodu. Urządzenie posiada wbudowany filtr KTE (5G). Zakres wzmocnienia UHF (21-48 LTE 5G) 12-32dB i VHF 5-23dB

22,19

Filtr LTE / 4G / 5G Johansson 6024C48 5-694 MHz
Johansson

Filtr LTE / 4G / 5G Johansson 6024C48 5-694 MHz

Filtr LTE / 4G / 5G przeznaczony do eliminowania zakłóceń w odbiorze sygnału w zakresie częstotliwości 5-694 MHz w dodatkowej zewnętrznej obudowie

14,78

Filtr LTE / 4G / 5G Johansson 6040C48 470-694 MHz
Johansson

Filtr LTE / 4G / 5G Johansson 6040C48 470-694 MHz

Filtr LTE / 4G / 5G przeznaczony do eliminowania zakłóceń w odbiorze sygnału w zakresie częstotliwości 470-694 MHz w dodatkowej zewnętrznej obudowie

14,35

Filtr LTE / 5G Johansson 6023C48 5-694 MHz
Johansson

Filtr LTE / 5G Johansson 6023C48 5-694 MHz

Filtr LTE / 5G przeznaczony do eliminowania zakłóceń w odbiorze sygnału w zakresie częstotliwości 5-694 MHz do kanału 48

11,64

Multiswitch optyczny Johansson 4032 Quatro/Quad
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4032 Quatro/Quad

Multiswitch 4032 posiada wejście Optical SAT+TERR 1310/1330/1550nm.Dwa wyjścia do wyboru: Sygnał Quatro VL,HL,VH,HH + Terr. lub 4x Legacy Quad z Terr.

179,56

Multiswitch optyczny Johansson 4031 Sat+Terr
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4031 Sat+Terr

Multiswitch 4031 posiada wejście Optical SAT+TERR 1310/1330/1550nm.Dwa wyjścia sygnału Unicable 2x16UB+Terr +1x Terr.

147,83

Multiswitch optyczny Johansson 4030 Sat
Johansson

Multiswitch optyczny Johansson 4030 Sat

Multiswitch 4030 posiada wejście Optical SAT 1310/1330nm oraz sumator Terr. Dwa wyjścia sygnału Unicable 2x16UB/2xLegacy +Terr.

109,77

Multiswitch FiberTwist SAT Johansson 4020 dSCR
Johansson

Multiswitch FiberTwist SAT Johansson 4020 dSCR

FiberTwist SAT to multiswitch dSCR z optycznym szerokopasmowym sygnałem wejściowym z satelity. Oferuje on możliwość wstawienia sygnału naziemnego, który następnie jest dostępny wraz z sygnałem satelitarnym na wyjściu RF.

179,56

Odbiornik optyczny Johansson 4013 /Wideband + Terr
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4013 /Wideband + Terr

Odbiornik sygnału optycznego 1310/1330/1550nm z wyjściem sygnału Wideband + Terr 5-2400 MHz na np. multiswitche typu Unicale/dCSS.

109,77

Odbiornik optyczny Johansson 4012 /Wideband
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4012 /Wideband

Odbiornik sygnału optycznego 1310/1330nm z wyjściem sygnału Wideband 5-2400 MHz na np. multiswitche typu Unicale/dCSS.

90,72

Odbiornik optyczny Johansson 4011 /Sat+Terr
Johansson

Odbiornik optyczny Johansson 4011 /Sat+Terr

Odbiornik sygnału optycznego 1550nm z wyjściem sygnału SAT+TERR 5-2400 MHz.

75,93

Stacja Johansson 4001 Terrestrial / Optical
Johansson

Stacja Johansson 4001 Terrestrial / Optical

Stacja optyczna posiada sumator sygnału nazmienego z sygnałem optycznym, pozwala na rozbudowę instalacji optycznej o terriestal.

378,57

Stacja Johansson 4000 Sat Wideband / Optical
Johansson

Stacja Johansson 4000 Sat Wideband / Optical

Stacja optyczna przerabiająca sygnał wejściowy Wideband H+V na gotowy sygnał dla odbiorników optycznych.

590,07

Wzmacniacz wielozakresowy Johansson 7785 5x SAT, UHF1, UHF2, BI/FM, BIII/DAB
Johansson

Wzmacniacz wielozakresowy Johansson 7785 5x SAT, UHF1, UHF2, BI/FM, BIII/DAB

Wzmacniacz wielozakresowy analogowy, 5-wejściowy: 5x SAT, UHF1, UHF2, BI/FM, BIII/DAB. Wzmocnienie do 35 dB. Poziom wyjściowy 119 dBµV

126,68

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zuletzt beobachtet

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły