Opinie o Nas

Zestaw Wide Band Johansson 9734PL + 9720
Johansson

Zestaw Wide Band Johansson 9734PL + 9720

86,51

Zestaw Wide Band Johansson 9733PL + 2x 9720 Hotbird + Astra
Johansson

Zestaw Wide Band Johansson 9733PL + 2x 9720 Hotbird + Astra

94,96

Zestaw Wide Band Johansson 9733PL + 9720
Johansson

Zestaw Wide Band Johansson 9733PL + 9720

71,70

Multiswitch Unicable II Johansson 9733PL ver.2 - 5/1 dCSS /dSCR
Johansson

Multiswitch Unicable II Johansson 9733PL ver.2 - 5/1 dCSS /dSCR

Multiswitch 9733PL ver2: 4x We/Wy SAT + 1 We/Wy DVB-T + wyjście UniCable do podłączenia max. 16 urządzeń obsługujących technologię jednokablową. Wersja PL. Lista kanałów zgodna z odbiornikami polskich nadawców.

62,37

Multiswitch Unicable II Johansson 9734PL ver.2 - 5/2 dCSS /dSCR
Johansson

Multiswitch Unicable II Johansson 9734PL ver.2 - 5/2 dCSS /dSCR

Multiswitch 9734PL ver.2: 4x We/Wy SAT + 1 We/Wy DVB-T + 2 wyjścia UniCable do podłączenia max. 32 urządzeń obsługujących technologię jednokablową. Wersja PL. Lista kanałów zgodna z odbiornikami polskich nadawców.

78,04

Multiswitch Unicable II Johansson 9754APL - 4x (dSCR/dCSS/Legacy/activ. TERR)
Johansson

Multiswitch Unicable II Johansson 9754APL - 4x (dSCR/dCSS/Legacy/activ. TERR)

Multiswitch Unicable II Johansson 9754A wejście sygnału SAT 1x Quatro lub 2x Wide Band (2x SAT) + aktywne DVB-T/T2 109dBuV - wyjście 4x SCR x 16UB

122,46

Multiswitch Unicable II Johansson 9775 - 9/6 dCSS/dSCR
Johansson

Multiswitch Unicable II Johansson 9775 - 9/6 dCSS/dSCR

Multiswitch 9775; 8x We/Wy SAT (2-4 satelity) + 1 We/Wy DVB-T + 6 wyjść Unicable do podłączenia max. 60 urządzeń obsługujących tę technologię. Indywidualna konfiguracja każdego wyjścia SCR.

380,48

Verfügbarkeit: 0
Wzmacniacz 2x SAT Wide Band + DVB-T/T2/C Johansson 9658 AGC ASC
Johansson

Wzmacniacz 2x SAT Wide Band + DVB-T/T2/C Johansson 9658 AGC ASC

Profesjonalny wzmacniacz sygnału satelitarnego dla technologi przesyłania sygnału w standardzie Wide Band lub Universal oraz sygnału naziemnego, automatyczna kontrola wzmocnienia i nachylenia dzięki technologi AGC oraz ASC

109,77

Wzmacniacz 2x SAT Wide Band Johansson 9657 z AGC ASC
Johansson

Wzmacniacz 2x SAT Wide Band Johansson 9657 z AGC ASC

Profesjonalny wzmacniacz sygnału satelitarnego dla technologi przesyłania sygnału w standardzie Wide Band lub Universal Automatyczną kontrola wzmocnienia i nachylenia dzięki technologi AGC oraz ASC

105,53

Wzmacniacz Sat 40-2340 MHz Johansson 9653 Wide Band
Johansson

Wzmacniacz Sat 40-2340 MHz Johansson 9653 Wide Band

Wzmacniacz sygnału w całym pasmie 40-2340. Przydatny gdy mamy daleko oddalony odbiornik od konwertera, wzmocnienie 5-20dB.

8,25

Multiswitch Unicable II Johansson 9738 - 2/1 dCSS /dSCR
Johansson

Multiswitch Unicable II Johansson 9738 - 2/1 dCSS /dSCR

Multiswitch 9738 posiada 2 wejścia sygnałów SAT np. z konwertera typu Twin lub Wide band, albo multiswitcha - na wyjściu uzyskujemy dwa sygnały Unicable DSCR.

73,8154,77

Zasilacz antenowy Johansson 2437 12V 400 mA 2 wyjścia
Johansson

Zasilacz antenowy Johansson 2437 12V 400 mA 2 wyjścia

Zasilacz 12V 400mA do anten telewizyjnych DVB-T2, do użytku wewnętrznego z 1 wejściem antenowym i 2 wyjściami TV. Pozwala on na zasilenie i rozgałęzienie sygnału na 2 odbiorniki.

16,70

Splitter optyczny Johansson 4042 1x8 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4042 1x8 SC/APC

Johansson 4042 8-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 8x SC/APC 1260-1650nm

27,28

Splitter optyczny Johansson 4041 1x4 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4041 1x4 SC/APC

Johansson 4041 4-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 4x SC/APC 1260-1650nm

23,05

Splitter optyczny Johansson 4040 1x2 SC/APC
Johansson

Splitter optyczny Johansson 4040 1x2 SC/APC

Johansson 4040 2-drożny rozdzielacz optyczny 1x SC/APC na 2x SC/APC 1260-1650nm

18,82

Rozgałęźnik 3-drożny Johansson 4605 dSCR Smart Splitter
Johansson

Rozgałęźnik 3-drożny Johansson 4605 dSCR Smart Splitter

Rozgałęźnik satelitarny Johansson 4605 3-drożny rozdzielacz sygnału np. do 3 tunerów z jednego LNB Unicable I/IdSCR. Inteligentne sterowanie tunerami bez kolizji wg. norm EN50494 i EN50607

27,28

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB

tłumik optyczny 15 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

16,70

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4061 10dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4061 10dB

tłumik optyczny 10 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

16,70

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4060 5dB
Johansson

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4060 5dB

tłumik optyczny 5 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm

16,70

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 100m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4052 SC/APC - 100m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 100m

25,17

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zuletzt beobachtet

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły