Opinie o Nas
Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m
  • Nicht zugänglich

  • Auf Lager

  • Versand in 2 Tagen

  • Versand in 3 Tagen

  • Versand in 4 Tagen

  • Versand in 5 Tagen

  • Versand in 6 Tagen

  • Versand in 7 Tagen

  • Bestellen

10,36 € 8,42 € netto

Patchcord optyczny Johansson 4051 SC/APC - 10m

OUTLET
KONIECPRODUKCJI
    Zobacz opinie
Johansson
  • Nicht zugänglich

  • Auf Lager

  • Versand in 2 Tagen

  • Versand in 3 Tagen

  • Versand in 4 Tagen

  • Versand in 5 Tagen

  • Versand in 6 Tagen

  • Versand in 7 Tagen

  • Bestellen

10,36 € 8,42 € netto

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa od 199 zł

  • Bestellungen bis 13.00 Uhr - Versand heute *

    Es ist noch zu versenden:zum Versand morgen verlassen:

    * Gilt nicht für Bestellungen, die am Montag eingehen.

Dodaj do schowka przechowalnia
Patchcord optyczny SC/APC do instalacji światłowodowych Johansson 4051

Specyfikacja 4051:
- Długość kabla: 10m
- Typ złącza: SC/APC
- Rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy)
- Utrata wtrąceniowa: < 0,2Maks. < 0,3 dB
- Utrata zwrotu: >60 dB
- Powtarzalność: <0,1
- Wytrzymałość na rozciąganie: > 70 N
- Temperatura robocza: -40 do +85 °C

Produktmerkmale

  • Długość kabla

    10m

  • Złącza

    SC-APC - SC-APC

Produkte aus der gleichen Kategorie

Kabel światłowodowy FOC jednomodowy OS2 LC-APC Goobay 0,5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC jednomodowy OS2 LC-APC Goobay 0,5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z obu stron wtykami LC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

2,30 € z VAT 1,87 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej wtykiem LC-UPC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

3,15 € z VAT 2,56 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

3,78 € z VAT 3,07 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 1m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 1m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

2,30 € z VAT 1,87 € netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 3m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 3m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM3.

7,80 € z VAT 6,34 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 0,5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 0,5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

2,30 € z VAT 1,87 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 3m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - LC-UPC Goobay 3m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej wtykiem LC-UPC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

2,94 € z VAT 2,39 € netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 5m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM3 DUPLEX 5m

Patchcord światłowodowy DUPLEX zakończony wtykami 2xSC-2xSC o jakość włókna wielomodowego OM3.

7,37 € z VAT 5,99 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 5m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 5m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

3,36 € z VAT 2,73 € netto

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m
Johansson

Patchcord optyczny Johansson 4050 SC/APC - 1m

Patchcord optyczny (Single Mode) SC/APC do instalacji światłowodowych - długość 1m

8,24 € z VAT 6,70 € netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 10m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 10m

Patchcord światłowodowy SC-SC o długości 10 metrów.

11,39 € z VAT 9,26 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 25m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 25m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

6,53 € z VAT 5,31 € netto

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 5m
goobay

Patchcord pigtail światłowodowy LWL SC-SC OM2 DUPLEX 5m

Patchcord światłowodowy SC-SC o długości 5 metrów.

5,06 € z VAT 4,11 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 25m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC-APC Goobay 25m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z dwóch stron wtykiem SC-APC, jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

6,95 € z VAT 5,65 € netto

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 15m
goobay

Kabel światłowodowy FOC simplex OS2 SC-APC - SC (UPC) Goobay 15m

Patchcord optyczny do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Zakończony z jednej strony wtykiem SC-APC, a z drugiej strony wtykiem SC (UPC), jednomodowy OS2, w kolorze żółtym.

5,26 € z VAT 4,28 € netto

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zuletzt beobachtet

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły