Opinie o Nas
Komplet Narzędzi Dla Technika JONARD TOOLS TK-179B Światłowody Izolacje
 • Nicht zugänglich

 • Auf Lager

 • Versand in 2 Tagen

 • Versand in 3 Tagen

 • Versand in 4 Tagen

 • Versand in 5 Tagen

 • Versand in 6 Tagen

 • Versand in 7 Tagen

 • Bestellen

858,36 € 697,85 € netto

Komplet Narzędzi Dla Technika JONARD TOOLS TK-179B Światłowody Izolacje

OUTLET
KONIECPRODUKCJI
  Zobacz opinie
Jonard Tools
 • Nicht zugänglich

 • Auf Lager

 • Versand in 2 Tagen

 • Versand in 3 Tagen

 • Versand in 4 Tagen

 • Versand in 5 Tagen

 • Versand in 6 Tagen

 • Versand in 7 Tagen

 • Bestellen

858,36 € 697,85 € netto

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa od 199 zł

 • Bestellungen bis 13.00 Uhr - Versand heute *

  Es ist noch zu versenden:zum Versand morgen verlassen:

  * Gilt nicht für Bestellungen, die am Montag eingehen.

Dodaj do schowka przechowalnia
Zaciskarka kompresyjna Konard CTF-230


Zestaw narzędzi w Plecaku JONARD TOOLS TK-179B (19 Elementów)

JONARD TOOLS TK-179B Zestaw narzędzi serwisowych do światłowodów spakowany w ergonomicznym plecaku, idealny dla każdego technika pracującego z przewodami optycznymi. Wyposażony w nasze najpopularniejsze narzędzia do cięcia, obrączkowania, zdejmowania izolacji i cięcia, ten plecakowy zestaw do przygotowania włókien + zapewnia szeroką gamę narzędzi potrzebnych do uzyskania dostępu do kabli światłowodowych i przygotowania ich do zakańczania. Zapewnia szereg narzędzi potrzebnych do uzyskania dostępu i przygotowania kabla światłowodowego do zakończenia. Zawiera wytrzymały plecak i różnorodne narzędzia do wielu zastosowań, takich jak zdejmowanie izolacji, dzwonienie, cięcie, czyszczenie i przygotowywanie kabla światłowodowego. Ten zestaw narzędzi jest idealny dla każdego technika światłowodowego. Zawiera wszelkiego rodzaju obieraki i ściągacze izolacji, cęgi do cięcia kanałów, poprawiający w znacznym stopniu ergonomię obróbki przewodów, dzięki niemu praca staje się przyjemniejsza, bardziej dokładna oraz szybsza.

W skład zestawu wchodzą:

 1. BTR-6 Narzędzie zapewnia szybki dostęp do włókien wewnątrz tuby buforowej o średnicy od 1,2 mm do 6 mm i współpracuje z tubami buforowymi o grubości ścianek od 0,2 mm do 0,5 mm. Narzędzie jest lekkie i wytrzymałe, a ostrze z hartowanej stali zapewnia długą żywotność i zawiera otwór do mocowania.
 2. CSR-1575 Zaprojektowane do cięcia i pierścieniowania kabli światłowodowych o średnicy od 1,2 mm do 7,5 mm (0,05” do 0,3”), to narzędzie do cięcia i pierścieniowania kabli jest idealne do cięcia i pierścieniowania kabli, rurek buforowych i osłon na kablach światłowodowych.
 3. CST-1900 OPATENTOWANE narzędzie, które jest przeznaczone do szybkiego i precyzyjnego usuwania osłon kabli z kabli okrągłych o średnicy od 3/16” do 1 1/8” (4,5 mm-29 mm).
 4. JIC-1022 Zaprojektowany do cięcia i zdejmowania izolacji z najczęściej używanych przewodów jednodrutowych i jednodrutowych, ten ściągacz izolacji jest idealnym narzędziem do cięcia i zdejmowania izolacji z przewodów 10 do 22 AWG (2,60 do 0,64 mm) i osłon z włókien 2 mm-3 mm.
 5. JIC-186 Nożyce do drutu i Kevlaru® są przeznaczone do łatwego cięcia Kevlaru®, izolacji kabli, taśm, opasek kablowych i innych materiałów.
 6. JIC-2288 Szczypce do cięcia ukośnego po przekątnej, o dużej dźwigni, 8"  są wykonane z polerowanej stali chromowo-wanadowej i poddane obróbce cieplnej w celu uzyskania maksymalnej wytrzymałości i trwałości.
 7. JIC-375 Ściągacz izolacji do światłowodów z trzema otworami wykonuje wszystkie typowe funkcje ściągania izolacji z włókien.
 8. JIC-842 Szczypce Jonard z długimi końcówkami i bocznymi szczypcami są wykonane z poddanej obróbce cieplnej stali chromowo-wanadowej z indukcyjnie hartowanymi krawędziami tnącymi, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i trwałość.
 9. KN-7 Zaprojektowany z niezwykle ostrym stalowym ostrzem sztućców, ten nóż do łączenia kabli jest idealny do przecinania niektórych najmocniejszych rodzajów kabli, w tym wielu rodzajów izolacji.
 10. MDC-14 Zaprojektowany do czystego i prostego cięcia mikrorurek, ten przecinak do mikrorurek jest idealny do cięcia większości mikrorur, w tym rur wykonanych z PVC, nylonu i innych materiałów o średnicy do 14 mm (9/16”).
 11. MDC-28 Zaprojektowany do wykonywania szybkich, czystych i prostych cięć w kanałach światłowodowych do 28 mm, ten przecinak do kanałów jest idealny do cięcia rur z PVC, CPVC, HDPE i innych plastikowych rur.
 12. MS-306 Opatentowane narzędzie do szczelin i pierścieni o średniej rozpiętości (1,2 mm-3,3 mm) zostało zaprojektowane, aby zapewnić łatwy dostęp do światłowodów w osłonach zewnętrznych i tubach buforowych. Opierając się na popularności narzędzi rozcinających Jonard Tools MS-6 i MS-26 do światłowodów o średniej rozpiętości, wprowadziliśmy do narzędzia funkcję pierścienia, aby była jeszcze bardziej wszechstronna.
 13. MS-316 Opatentowane narzędzie do szczelin i pierścieni o średniej rozpiętości (2,9 mm-6,8 mm) zostało zaprojektowane, aby zapewnić łatwy dostęp do światłowodów w osłonach zewnętrznych i tubach buforowych. Opierając się na popularności narzędzi rozcinających Jonard Tools MS-6 i MS-26 do światłowodów o średniej rozpiętości, wprowadziliśmy do narzędzia funkcję pierścienia, aby była jeszcze bardziej wszechstronna.
 14. MS-326 Opatentowane narzędzie do szczelin i pierścieni o średniej rozpiętości (5 mm-10 mm) zostało zaprojektowane, aby zapewnić łatwy dostęp do światłowodów w cienkościennych osłonach zewnętrznych. Opierając się na popularności narzędzi rozcinających Jonard Tools MS-6 i MS-26 do światłowodów o średniej rozpiętości, wprowadziliśmy do narzędzia funkcję pierścienia, aby była jeszcze bardziej wszechstronna.
 15. MS-426 OPATENTOWANE i wielokrotnie nagradzane narzędzie MS-426 Mid Span Slit and Ring Tool zostało zaprojektowane w celu zapewnienia łatwego dostępu do włókien światłowodowych w kablach Prysmian ESMF Optical Mini FlexTube® (a także innych grubościennych osłon o średnicy od 5,8 do 12 mm, w tym odpowiedników Corning kable). Opierając się na popularności narzędzi rozcinających Jonard Tools MS-6 i MS-26 do światłowodów o średniej rozpiętości, wprowadziliśmy do narzędzia funkcję pierścienia, aby była jeszcze bardziej wszechstronna.
 16. SD-61 Wkrętak wielobitowy eliminuje potrzebę używania wielu narzędzi w pasku. To narzędzie może być skonfigurowane do 6 typów głowic napędowych: Głowica Phillips #1 i #2, Głowica szczelinowa 9/32" i 3/16", Śrubokręt nasadowy 5/16" i 1/4".
 17. LED FL-2000 Latarka z obiektywem zmiennoogniskowym. Zasilana pojedynczą baterią alkaliczną AA, ta latarka LED o wysokiej wytrzymałości jest idealna do oświetlania ciemnych miejsc.
 18. JIC-22035 Zaprojektowany z przedłużką z drutu w kształcie litery L z jednej strony i płaskim, naciętym końcem o szerokości 3/16 cala z drugiej, ten pick sondy jest idealny do prowadzenia, sondowania, oddzielania i usuwania resztek przewodów i izolacji z paneli dociskowych sieci i podnośniki.
 19. BP-100 Plecak Jonard Tools Technician's Tool Bag ma 36 kieszeni organizerów i 12 pasków do przechowywania wszystkich narzędzi, a wytrzymała, wodoodporna podstawa chroni go przed czynnikami atmosferycznymi. Posiada również twardą, uformowaną przednią kieszeń na delikatne przedmioty, takie jak okulary ochronne, oraz przedni zamek do przechowywania luźnych części.


Karta katalogowa Plecaków Jonard

http://www.dmtrade.pl/katalogi/jonard/TK-121B/TK-121B.pdf

Wymiary i waga

50.8 cm x 36.83 cm x 20.32 cm
5,3kg


Inżynieria innowacyjnych narzędzi
Jonard tools

Założona w 1958 r. Firma Jonard Tools® produkuje narzędzia dla rynków telekomunikacyjnych, telewizji kablowej, światłowodów, automatyki domowej, bezpieczeństwa i alarmów oraz rynków elektrycznych. Jonard Tools projektuje i konstruuje opatentowane produkty, współpracując z klientami, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania dla potrzeb przemysłu i nie tylko. Wszystkie narzędzia są Made For Life® i posiadają dożywotnią gwarancję. Poprzez jakość i innowacje Jonard dąży do rozwoju branży i połączenia świata.

Produktmerkmale

Produkte aus der gleichen Kategorie

Plecak Montera Światłowodów JONARD TOOLS TK-199B Kable Optyczne
Jonard Tools

Plecak Montera Światłowodów JONARD TOOLS TK-199B Kable Optyczne

JONARD TOOLS TK-199B Kompeksowy zestaw narzędzi serwisowych do światłowodów spakowny w ergonomicznym plecaku, dla każdego technika pracującego ze światłowodami i nie tylko.

1 739,81 € z VAT 1 414,48 € netto

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 + skrzynka + zestaw narzędzi

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 + skrzynka + zestaw narzędzi

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9 + skrzynka + zestaw narzędzi

1 363,931 123,84 € z VAT 913,69 € netto

Faserreinigungsset Spacetronik SP-FK01
Spacetronik

Faserreinigungsset Spacetronik SP-FK01

Ein Set zur Reinigung aller auf dem Markt erhältlichen Glasfaserstecker. Das Set besteht aus 7 Reinigungselementen und einem Beutel.

199,16167,69 € z VAT 136,33 € netto

Niezbędnik Instalatora JONARD TOOLS TK-121B Zarabianie Przewodów
Jonard Tools

Niezbędnik Instalatora JONARD TOOLS TK-121B Zarabianie Przewodów

JONARD TOOLS TK-121B Zestaw narzędzi serwisowych do światłowodów spakowny w ergonomicznym plecaku, dla każdego technika pracującego z przewodami optycznymi.

440,51 € z VAT 358,14 € netto

JONARD TOOLS TK-287 Zestaw Do Czyszczenia Przyłączy Światłowodów
Jonard Tools

JONARD TOOLS TK-287 Zestaw Do Czyszczenia Przyłączy Światłowodów

JONARD TOOLS TK-287 Kompeksowy zestaw narzędzi do czyszczenia przyłączy światłowodów spakowny w ergonomiczne etui, dla każdego technika pracującego ze światłowodami.

335,58 € z VAT 272,83 € netto

Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych SP-58C
Spacetronik

Zestaw do zarabiania złącz światłowodowych SP-58C

Zestaw niezbędnych narzędzi i akcesoriów do obróbki włókien światłowodowych przed wykonaniem spawu i sprawdzenia ich jakości.Zawiera 8 elementów, w tym miernik mocy optycznej, obcinarkę do włókien, wizualny lokalizator uszkodzeń oraz akcesoria.

143,74 € z VAT 116,86 € netto

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zuletzt beobachtet

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły