Opinie o Nas
Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB
  • Nicht zugänglich

  • Auf Lager

  • Versand in 2 Tagen

  • Versand in 3 Tagen

  • Versand in 4 Tagen

  • Versand in 5 Tagen

  • Versand in 6 Tagen

  • Versand in 7 Tagen

  • Bestellen

18,01

OUTLET
BESTSELLER
KONIECPRODUKCJI
NOWOŚĆ

Tłumik optyczny SC/APC Johansson 4062 15dB

    (Zobacz opinie)
Dodaj do schowka przechowalnia
gwarancji
promocji
tłumik optyczny 15 dB, typ złącza: SC/APC, rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy), długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm
Johansson

18,01

  • Nicht zugänglich

  • Auf Lager

  • Versand in 2 Tagen

  • Versand in 3 Tagen

  • Versand in 4 Tagen

  • Versand in 5 Tagen

  • Versand in 6 Tagen

  • Versand in 7 Tagen

  • Bestellen

lub zadzwoń i zamów!+48 61 111 02 52

Darmowa dostawa

  • Bestellungen bis 13.00 Uhr - Versand heute *

    Es ist noch zu versenden:zum Versand morgen verlassen:

    ** Gilt nicht für Bestellungen, die am Montag eingehen.

Strefa hurtownika
18,01

Opis produktu

Tłumik optyczny Johansson 4062, WEJŚCIE I WYJŚCIE SC/APC
Zoptymalizuj sygnały w swoim systemie światłowodowym za pomocą stałego tłumika (10dB) ze złączem SC/APC

Specyfikacja 4062:
- Poziom tłumienia: 15 dB
- Typ złącza: SC/APC
- Rodzaj kabla: Single Mode (pojedyńczy)
- Długość fali roboczej: 1260 do 1650 Nm
- Utrata zwrotu: >65 dB
- Dokładność tłumienia: +/- 0,5 dB
- Strata zależna od polaryzacji: < 0,2 dB
- Maksymalna moc wejściowa optyczna: 200 mW
- Temperatura robocza: -40 do +85 °C

Produktmerkmale

Produkte aus der gleichen Kategorie

NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
8,89
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
22,57
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
27,12
Verfügbarkeit: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
11,17
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
18,01
Verfügbarkeit: 0
NOWOŚĆ
0 ZŁ
KoniecProdukcji
BESTSELLER
18,01
Verfügbarkeit: 0

Formularz kontaktowy

weryfikator

Opinie

DARMOWA DOSTAWA

Przy zakupach powyżej 200.00 zł

SZYBKA WYSYŁKA

Zamówienia złożone do godz. 13:00 wysyłamy tego samego dnia

ZAKUPY HURTOWE

Dla monterów, hurtowni oraz firm instalacyjnych z cenami hurtowymi

MIĘDZYNARODOWA WYSYŁKA

Realizujemy wysyłki na terenie całej Unii Europejskiej.

Zuletzt beobachtet

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły